| ChocolateDroid a întrebat:

Buna!
Tocmai m-i-am facut o noua freza pe care o ador(par filat). Insa am fost foarte "desteapta" ca nu m-am putut abtine sa umblu putin cu foarfeca la partea din fata happy Si in fata am tot tuns pana mi-am dat seama ca e mult prea scurt. Va rog sa imi recomandati ceva cu care sa ma dau sa imi mai creasca parul din fata pentru ca acum e fix sub ureche iar in spate e mult mai lung si nu pot sa imi prind parul in coada.
Funda love struck

2 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Ulei de ricin, du-te repede la farmacie, sa iti creasca pana incepe scoala. Bye bye!

| cinevainpanamea a răspuns:

Ulei de ricin :d
te dai cu o seara inainte la radacini si masezi sa te speli si stai toata noaptea apoi a doua zi dimineata te speli normal, cu sampon, apa, alea alealaughing