| DeDde_7705 a întrebat:

am si eu o intrebare. cum pot sa-mi prind parul laughing e tuns filat... in fata mai scurt si in spate mai lungutbatting eyelashes 1.62 m inaltimebatting eyelashes Mersii big hug Bye :X

Răspuns Câştigător
| Triixiie a răspuns:

Poti sa il lasi pe spate sau o coada.coditse impletite. coada intr'o parte...ai mai multe posibilitati:X funda?

1 răspuns:
| NightQueen_3013 a răspuns:

Eu zic sa-l indrepti cu placa si sa-ti faci o carare ori pe dreapta ori pe stanga, iar apoi il prinzi cu o clamita in fata.[ nu cred ca ai inteles exact faza cu, clamitalaughing.] Te sfatuiesc sa- prinzi asa deoarece si eu am parul la fel, filat, si asa il aranjez si eu.winking