| starlyy9 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o vopsea de par de la Palette Color & Gloss, este fara amoniac si nuanta e trufa neagra (1-0). Tin sa precizez ca eu sunt blonda deschis.As vrea sa stiu niste pareri despre aceasta vopsea. N-as vrea sa ma trezesc ca imi cade parul, ca si asa nu are de unde. Multumesc

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu o sa-ti cada parul, poate cateva fire ce e si normal

| starlyy9 explică:

E bine de stiut, am citit pe net niste pareri cam descurajatoare, erau niste tipe care afirmau ca au avut probleme mari cu parul dupa aplicarea vopselei. Dar tu ce culoare erai cand te-ai vopsit? Pe blondul meu ma gandesc ca o sa iese mai intens.

| andreeamarianita7 a răspuns:

Nu iti cade parul si eu m-am vopsit cu ce vrei si tu.