| Catalyna306 a întrebat:

A folosit cineva vopseaua Prestige de la Lady's? Cum este?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu am folosit cesta vopsea dar daca vrei o vopsea de calitate iti recomand vopseaua wella, este foarte buna si culorile persista mult timp.

| mona a răspuns:

Sincera sa fiu am folosit o data vopseaua dar nu am fost multumita, dupa cateva spalari arata foarte urat nuanta

| mg112mada a răspuns:

Buna! Ca sa il/o contrazic pe alevip, unele produse nu sunt de calitate.De exemplu eu am o iritatie urata la maini, care a fost starnita de o crema da la avon.Eu aveam mainile crapate ca orice om, iar dupa ce mi-am cumparat crema de la avon s-a agravat, adica mi se deschidea pielea, curgea sange si se inchidea, asta intamplandu-se in cateva momente, dupa care ramaneam mult si bine cu iritatia asta pe maini.In cele din urma a trecut de la sine, dar apare la schimbari de temperatura, daca folosesc sapun sau detergenti de orice fel.Pot doar sa ma spal cu dove si un sapun italian, din lidl.In fine.Si o colega mi-a spus sa cumpar o crema care era la promotie, parca 4 lei, si acum de fiecare data cand imi apare folosesc crema si in 3-4 zile imi dispare, pe cand normal, ma tine fara crema vreo 8-9 zile.Deci....Iar ca sa iti ofer si tie un raspuns, Catalina, mama mea a luat o vopsea Prestige blonda, si a iesit chiar foarte fain, plus ca a tinut-o ceva timp culoarea.

| alevip a răspuns:

In general produsele de la Lady's nu sunt de mare calitate deci mai bine incerci o vosea syoss sau garnier sensation sunt mai de calitate

| carmina00 a răspuns:

Eu folosesc vopseaua din asta si sa stii ca e chiar foarte buna