| adelutzakid a întrebat:

a incercat cineva sa puna vopsea blonda pe par saten vopsit? eu nu vreau blond f deschis un aramiu as vrea, ce credeti mi-ar iesi?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceva,ceva ar iesi dar nu foarte tare

| Fayree a răspuns:

~ Nu dar asta nu inseamna ca nu poti incerca, cine stie. poate va iesi ceva fain :->. Astept sa vad ce ti-a iesit :*.

| Ioana22B a răspuns:

Eu am fost saten inchis natural si m-am tot vopsit blond si nici acum nu mi se pare ca sunt destul de blonda.Tu poti sa iti alegi o nuata de blond linistita ca nu iti va iesi foarte deschis deloc, mai ales ca esti saten vopsit.