| Adequo a întrebat:

Hey,doresc sa ma vopsesc cu Wellatone spuma.A incercat cineva aceasta vopsea? Am parul blond inchis si as vrea sa ma vopseasc blond deschis, nuanta 83 sau 80, voi ce parere aveti? Care din ele credeti ca ar iesi mai frumos? (P.S:nu m-am vopsit niciodata)

3 răspunsuri:
| Mysteriousgirl260588 a răspuns:

Daca nu te.ai vopsit niciodata trebuie sa pui putina vopsea dupa ureche timp de 24 de ore sa vezi daca esti sensibila sau nu. Despre nuante nu stiu ce sa iti spun, depinde ce culoare are tenul tau si cum iti sta bine. Din cate stiu eu vopseaua este buna a incercat.o o prietena de.a mea dar avea parul scurt, daca ai parul lung nu cred ca o sa iti ajunga decat un tub! Succes! :*

| Adequo explică (pentru Mysteriousgirl260588):

Am tenul deschis la culoare happy

| Mysteriousgirl260588 a răspuns (pentru Adequo):

Atunci incearca un blond nu foarte deschis. Daca incerci unul foarte deschis o sa te scoata la ten palida :*