| Just0a0dream a întrebat:

Afara vremea se incalzeste,in curand vom trecel la pantaloni scurti si fuste,mergem la plaja,deci pielea dupa epilare trebuie sa arate cat mai bine,dar, din nefericire a mea nu este asa...in special pe picioare si in zona inghinala am firul destul de gros si negru.Cu crema nu prea functioneaza la mine o folosesc doar pentru mini; cu ceara am incercat dar nu reusesc singura cine stie ce performanta, deci bic-ul e singurul care ma salveaza dar mai mereu ma irit deoarece sunt nevoita sa il folosesc des dat fiind faptul ca la mine a 2 a zi deja se simte si se vede aiurea.Voi ce metode folositi fetelor? Orice sfat e bine venit!:*

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Ai incercat la saloane? Poate acolo fetele acelea au niste solutii sau creme speciale, ce virstă ai? Masajul i ti place?

| OoBunnyoO a răspuns:

Investeste niste bani intr-un epilator. Dureaza cam o ora sa te faci, este destul de dureros, dar firul va fi mai rar cu timpul si trebuie sa te faci o data la doua, trei saptamani. Iar epilatorul, daca este de calitate te va tine pe putin trei, patru ani.

| yvettefashion a răspuns:

Yvette Fashion te ajuta sa-ti gasesti stilul pentru ca tu esti unica si mereu surprinzatoare.

Aici vei gasi haine atractive in stiluri diferite:imbracaminte casual-streetwear, club, precum si elegant-office, smart-casual si de ocazie.

Am selectat cu mare atentie branduri calitative si accesibile straine si branduri/designeri romani

Yvette Fashion