| Pisicuta11 a întrebat:

Am 11 ani și vreau sa îmi decolorează parul. Sunt bruneta și as vrea sa devin saten sau saten închis. Am auzit ca merge cu lamaie. Aștept răspunsuri. Dau funda! :*

6 răspunsuri:
| fataciocolata a răspuns:

Da,este adevarat, dar nu va fi o diferenta foarte vizibila.si oricum, in scurt timp va avea culoarea initiala! cel mai bine foloseste un nuantator, dar daca il folosesti regulat iti va cadea parul?

| fataciocolata a răspuns (pentru fataciocolata):

De fapt era semnul exclamarii!

| Catacombe a răspuns:

Ai 11 ani! Nu iti strca parul! Pot sa-l decolorezi cu un fel de apa de la u iti farmacie. Dar nimic nu actioneaza ca decolorantul. Nu iti strica parul!

| Pisiiiii a răspuns:

E o porcarie faza cu lamaia, incerci degeaba dupa parerea mea,+ ca ai 11 ani.

| Pisicuta11 explică:

Fetele le la școală se vopsesc cu vopsea pentru par dar pe mine nu mă lasa