| Alexandra282001 a întrebat:

Buna TPU.!
Am 13 ani fara 4 luni, 39 de kg si 1.57 inaltime! vreau sa slabesc intr-o saptamana daca se poate 4 kg.
Dar va rog frumos, nu-mi recomandati sport pentru ca am apendicita sad. de aia e greu pentru mine

Răspuns Câştigător
| Dy2000 a răspuns:

Arati foarte bine la varsta ta daca ai 39 de kg.nu ai nevoie sa slabesti.plus ca rsti in crestere.pentru varsta ta e o greutate normala.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu meriți o bătăiță!
Ești deja slabă, ești în creștere, mănâncă sănătos!
Pa, pa.

| CartoonN a răspuns:

Pai asteapta sa-ti treaca operatia de apendicita si dupa apuca-te si de haleala cu portia si de sport la greu. Oricum esti la regim, banuiesc.

| Alexandra282001 explică (pentru CartoonN):

Problema e ca inca nu m-am operat... trebuie sa ma operez cat de curand dar in principiu pana ma operez n-am voie sa alerg, sa fac sport sau sa stau in picioare prea mult

| CartoonN a răspuns (pentru Alexandra282001):

Pai ai spus ca ai apendicita si m-am gandit ca esti operata, nu ca ti s-a inflamat apendicele si inca nu te-ai operat.Pai opereaza-te, o sa te slabeasca asta, te baga si la regim si...o sa slabesti.

| Micuta1300 a răspuns:

Draga! Eu am 13 ani 58kg si 1.67! Nu inteleg, tu ce problema ai? rolling on the floor

| Alexandra282001 explică (pentru Micuta1300):

E o problema ca toata lumea ma face GRASA!

| darriya a răspuns (pentru Alexandra282001):

Eu am 22 de ani si mai mult de 42 kg nu cred ca am, la 155 cmcrying si vreau sa mai pun pe mine kg multe laughing) si tu vrei sa slabesti? ce ai? probleme mentale?