| Franziii a întrebat:

Am 14 ani, 55 kg si 1.64.mi se pare ca sunt cam plinuta sa zic asa si as vrea sa slabesc pana la 46 kg. ce dieta imi recomandati?batting eyelashes

1 răspuns:
| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

Pai...eu una nu am o problema cu asta pentru ca eu imi doresc mult sa ma ingras laughing.dar as putea sa iti spun cate ceva: nu iti pot spune sa nu mai mananci ci doar sa faci mult sport mai ales seara si dimineata si sa consumi mai ales fructe in loc de mancarurile grase pe care te sfatuiesc sa le eviti. Pot sa iti mai spun ca nu e bine sa mananci cipsuri, tot felul de dulciuri si sa bei sucuri la doza si alte sucuri nesanatoase cum ar fi Coca-Cola, pepzi, poate chiar si fanta etc. Si sa nu mananci mult de la fast-food pentru ca e foarte nesanatos si ingrasa si sa pui ma ales spotul pe primul loc..Bafta!happy