| anonim_4396 a întrebat:

am in inaltime aproape 1. 80 si nu-mi place deloc. Oare mai sunt sanse sa cresc avand in vedere ca am 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! sa stii ca esti o fata norocoasa multe ar vrea sa aiba inaltimea tawinking nu cred ca vei mai creste ..normal dupa varsta de 18-19 ani nu! dar nu ai de ce sa-ti faci griji accepta-te asa cum esti. Zambeste nu oricine poate avea inaltimea aceasta ( si eu am 19 ani si 1. 60 si nu-mi place ) dar asta e ..ai grija de tine

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tu te plangi de inaltimea ta, iar unele ar face orice sa fie in locul tau happy
Oricum, nu mai cresti tongue

| secrets a răspuns:

Nu ai cum sa mai cresti decat daca iei niste suplimente cu hormoni sau ceva de genul(nu iti recomand, cam periculoase) dar nu ai idee cat de mult as vrea sa am inaltimea ta. Bucura-te de ea!

| Diixy a răspuns:

Ai o inaltime perfecta pentru varsta ta, nu te mai plangeoh go on.Nu vei mai creste, de obicei se creste pana la varsta de 18 ani.