| Maddy2555 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Eu am parul castaniu deschis si doresc sa imi fac capetele blonde.Cum credeti sa imi descolorez capetele apoi sa le dau cu vopsea sau deodata cu vopsea.Imi este frica ca decolorantul sa nu imi arda parul. Ajutati-ma va rog.Dau funda neaparat.

Răspuns Câştigător
| alinamaria2107 a răspuns:

Heiii big grin. prima varianta este mai buna si mai folosita, spun din proprie experienta. Si eu mi.am decolorat capetele ( cu Decobes, costa 7.5 lei, este un decolorant foarte bun, incearca sa gasesti din acesta) si dupa am folosit un balsam pentru regenarare si dupa o saptamana am aplicat si vopseaua. Sper ca te-am ajutat big grin
Funda? kiss

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Daca chiar vrei sa iti iasa niste varfuri frumoase, cel mai bine ar fi sa mergi la un coafor...acolo te va face exact cum dorestihappy nu face ceva de care ai putea regreta mai tarziu...