| deeutzy a întrebat:

am mari probleme cu cearcanele desii dorm mult. imi puteti spune cum scap de ele?

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Se pare ca astea le ai "mostenite" de la familia ta si nu sunt constructive.Ai putea doar sa le ascunzi cu ajutorul unui baton corector.

| ღdiaღ a răspuns:

Ce bine ca ai pus aceasta intrebare si mie mi se intampla la fel. Abia astept sa aflu o solutie.

| MissKitty12 a răspuns:

Foloseste o punga de plastic umpluta cu apa gen ''masa de ochi'' si pune-o in congelator pana e gheata si dormi cu ea in fiecare noapte pana dispare spune-mi daca a mers smug