| Krs123153 a întrebat:

am multe defecte pe fata, obraji rosii riduri cosuri si cateva cicatrici de la cosuri dar vreau sa scap de ele cumva nu fond de ten vreau natural.

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Salut Andrada,

Poţi merge la un medic dermatolog sau la un salon, poţi face câteva tratamente faciale acasă. Depinde şi de vârstă!

O zi bună!

P.S : Poţi folosi cremă de gălbenele!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni nu e perfect.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Buna,Andrada! Eu folosesc o masca de fata din doua ingrediente pe care sigur le ai in casa:miere si lamaie.Amesteca doua lungurite de miere cu aprox. jumatate de zeama de lamaie.Eu am avut chiar din prima zi o fata mai luminoasa si mai catifelata.Masca o fac de 3 ori pe saptamana.Succes!

| kiri11 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar citeste opinii despre produsul perle bleue. Eu folosesc această crema si este perfecta big grin.

| FloStar a răspuns:

Poti folosi pasta de dinti de menta, spirt. Pentru mine a functionat. Ar fi bine si crema de galbenele!