| ValentinaBăi a întrebat:

Buna TPU am nevoie de niste pantofi cu toc (tocul intre 9-10-11 cm ) pentru majoratul unei verisoare dar nu vreau ca in fata sa fie ca un triunghi vreau sa fie ceva dragut negrii sau rosii sa se asorteze ori cu tableta ori cu rochia (rochia e rosie ) sper sa ma puteti ajuta

Dau funda

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Se poarta pantofii stiletto, dar daca tie nu iti plac... iar daca ai rochie rosie ideali ar fi unii nude (in culoarea pielii)

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1sxmbuO (link generat de conversion marketing)

| Mara78 a răspuns:

Incaltaminte de ocazie gasesti aici cu toc inalt sau mediu http://marissa.ro/incaltaminte-dama/incaltaminte-de-ocazie-dama