| Rebecca_4606 a întrebat:

Revin cu alta intrebarehee hee

Daca am rochia rosie, pantofi negrii, sunt blonda cu achii albastrii-verzui

>-cum ar trebui sa ma machez?

dar unghiile sa le dau cu oja sau doar cu lac?(daca cu oja spuneti-mi si culoareabig grin)

Vreau un raspuns urgent!

multumesc:*

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un ruj rosu-pal, un zachiaj discret si unghiile cu oja neagra love struck.

| HeeYeon a răspuns:

Poti opta pentru ceva natural. Fond de ten un ruj rosu (dar nu aprins) sau a II optiune un smokey pe negru ca de ex.: http://i354.photobucket.com/albums/r439/seaniqabi/style/1925makeup0305.jpg. Sper ca te. a ajutat.:*