| lovefan a întrebat:

TPU. Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Am o multime de puncte negre pe fata, adica niste cosuri negre urate. Cum as putea sa scap de ele? Am pe toata fata, mai putin pe obraji. Va rog, ajutati-ma. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| OliviaHoran a răspuns:

Incearca produsele pentru puncte negre de la avon, sunt foarte bune. Cel putin pentru mine au fost.
Succes!
GossipGirl

| Amy a răspuns:

Incearca cu isotrexin. e ff bun pentru cosuri negre

| Adriannae a răspuns:

Fie mergi la o cosmeticiana si-ti faci o extractie, fie folosesti produse pentru exfoliere.
Zyneritul nnu functioneaza impotriva punctelor negre.

| BuBuMtti a răspuns:

Incearca o lotiune tonica pe baza de ulei de masline de la avon se numeste "clear skin"merge sa stii ...sunt si eu in perioada de pubertate si am avut pcte negre. dar lotiunea a mers si acum nu mai sunt

| reva a răspuns:

Buna!

ai incercat sacumperi de la farmacie ceva pentru cosuri?
si eu am avut problema ta si mi-am cumparat zineryt si in catva timp mi-a trecut.
te pup, sper ca ti'am fost de ajutor.

| danyelo112 a răspuns:

Daca ai pe cineva sa ti le sparga bine ar fi. ele fac gropite unde stau dar daca cineva ti le sparge scapi cel mai usor dar te va durea putin.cu produse farmaceutice nu prea ai sanse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*

eu am folosit zineryt este foarte bun:*
fundita?big grin

| valiii a răspuns:

Buna! eu iti recomand sa te duci la un dermatolog si sa iti dea o reteta e, cred ca este normal esti in perioada de puberdata
ceau!