| FunnyLoOVe a întrebat:

Am niste cosuri pe spate, pe partea de sus a spatelui, nu este o portiune mare.Cu ce as putea sa imi dau pentru a scapa de ele intr-un timp cat mai scurt?

5 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Sunt acnei am si eu du-te la dermatolog si iti da reteta acele acnei apar pe perioada pubertatii

| withoutmoney a răspuns:

Te dai in fiecare zi dupa dus cu "ZINERIT" chiar si de 2 ori/zi dar dupa ce ai spalat bine zona.Si eu am avut si mi-au trecut repede in cateva zile.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamponeaza zilnic zonele afectate cu o bucata de vata inmuiata in spirt.Pentru spate nu ar trebui sa fie nevoie de mai mult.Nu iti vor trece intr-un timp record,in schimb, dar intr-un timp satisfacator, da.

| NN_9003 a răspuns:

Zinerit.

| raul_4959 a răspuns:

Miere