| passenger a întrebat:

.. Ieri mi-am luat un pulover din Mango,de la reduceri, masura M. Nu l-am probat acolo,iar cand am ajuns acasa am scos eticheta pe care o avea si am constatat ca imi este mare sad Am bonul de la el. Daca merg maine doar cu bonul sa mi-l schimbe cu un S,dar fara sa am eticheta de la el,mi-l schimba? De fapt, am eticheta dar e smulsa :d
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Sunt obligati sa il schimbe indiferent daca ai eticheta sau nu.Important este bonul fiscal. Poti schimba cu acelasi produs sau altel.Cu recuperatul banilor nu stiu, depinde mult de la firma la firma.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la magazin, desi nu cred ca-ti va da altul, dar incearca, poate ai noroc. Bafta!

| razicopilprost a răspuns:

Eu zic sa te duci maine la magazin cu bonul si eticheta si sa ceri marima mai mica.trebuie sa ti-l schimbe chiar daca are eticheta smulsa.sau daca nu ti-l schimba poti cere banii inapoi daca puloverul nu are "probleme"..si eu am facut la fel si mi-au schimbat.mult norochappyfunda primesc?big grin