| DeathlyScream a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce folosesc lotiunea regeneranta cu petroleum happy. Dupa ce las 3-4 ore lotiunea si ma spal pe par, are ceva daca folosesc un tratament pentru par ca un fel de crema (nu stiu cum se numeste) care se aplica pe parul ud?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
nu, nu are nimic, e chiar bine venit un tratament in plus ( bine, depinde de parul tau daca il accepta sau nu, da-te o data si vezi cum e)

3 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Nu,nu cred că ar fi o problemă thinking deşi ai putea să termini prima dată tratamentul şi apoi să începi cu crema :*!

| DeathlyScream explică:

Multumesc laura o sa incerc happy

| DeathlyScream explică:

Mersi adriannna :*