| soniaaaa a întrebat:

am o oarecare problema...am cateva vergeturi si nu stiu km sa scap de ele ma puteti ajuta va rogstraight face:*

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Am auzit ca daca vergeturile au devenit albe, nu mai poti face nimic, daca sunt totusi mai rossi/roz poti scapa de ele. fa sport si incearca masaje pentru slabit, poate vor functiona.happy

2 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Am auzit ca uleiul de masline e bun, eu am pe spate, dar la mine sunt de ani de zile, nu mai are rost sa imi bat capu cu ele, uleiul de masline stiu ca merge atunci cand sunt la inceput.

SANATATE!

| soniaaaa explică:

Ms :* am sa inkerc