| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de parul meu, azi m-am decolorat, eu fiind vopsita bruneta si am vazut ca nu mi s-au decolorat decat radacinile.
Ce pot sa fac acum, il mai decolorez o data, ma vopsesc la loc bruneta?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

S-au decolorat doar radacinile pentru ca ele nu erau vopsite. Parul vopsit se decoloreaza mai greu si nu poti face asta singura acasa. E nevoie sa faci asta la salon.

| TeoAilerua a răspuns:

Il lasi sa se,, odihneasca'' putin pentru ca si decolorarea si vopsirea ataca parul... spalate pe cap de doua sau trei ori saptamana asta si foloseste masca pe baza de ingrediente naturale (pune si la radacina si maseaza usor)

| valentina489 a răspuns:

Hei depinde de decolorant sa fi fost prea slab pentru parul tau incearca sa folosesti syoss sau orice de la o firma buna acum depinde si de cel pe care l ai folosit tu sfatul meu ar fi sa te vopsesti la loc