| Kydie a întrebat:

Am o problema mare de tot cu parul! Sunt baiat 13 ani si o perioada de aproape un an am avut parul lung si cu bretonul intr-o parte pe ochiul drept... Am nevoie de ajutor! Eu am incercat de mii si mii de ori dupa ce m-am spalat sa mi-l dau pe spate ( adica sa-l ridic) cu tot cu breton! Dar nu imi iese. Am parul incerdibil de moale. Help please! Ofer funda

3 răspunsuri:
| BeatriceNagy a răspuns:

Incearca sa il dai cu fixativ sau gel de par.

| Kydie explică:

Daca va functiona una din toate raspunsurile care le primesc pana maine sau poimaine ( Luni cand merg la scoala vreau sa fie surpriza frizura mea) Dau fundita big grin

| Crissciobanasucriss a răspuns:

Buna sunt Cristina Ciobanasu!
Poti sa iti faci cu pieptanul o creasta si sa o dai cu gel. Dupa asta trebuiesa te baci in cada si sa-l dai cu mainile pe spate. Dupa usucate si va fi gata