| Roxy3 a întrebat:

Am o problema.Transpir foarte mult..nu mai stiu ce sa mai fac! Am incercat tot felul de deodorante si antiperspirante, dar fara rezultate. Nu pot purta nici un tricou, pentru ca se vede urat.Mai ales acum ca vine vara, am nevoie de ajutor! Deci.transpir, dar nu miroase..doar ma ud..si se vede foarte aiurea. Pur si simplu m-am saturat! Ce imi recomandati sa folosesc? ce as putea face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Hei.
Am si eu o prietena care are aceeasi problema ca tine.
Cel mai bine este sa consulti un doctor, deoarece acele deodorante sau antiperspirante nu te vor ajuta deloc si singura nu ai cum sa scapi de aceasta problema. Nu este nimic grav numai ca trebuie sa te duci la doctor sau la farmacie sa vezi ce iti recomanda pentru transpiratie niste pastile, ceva.
Succes!

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. am folosit tot felul de deodorante dar fara rezultat.eu am inceput sa ma obinjuiesc cu asta...stiu ca se vede aiurea pe orice haine, dar incearca sa porti ceva pe care nu se vede atat de tare:*

| ViVi99 a răspuns:

Am o intrebare: tu te epilezi? daca nu, ar trebui sa o faci, in cazul in care ai ce epila. probabil glandele tale sudorifice sunt mai dezvoltate decat ar trebui sa fie. Poti consulta un medic, nu este nici o rusine. Vara poti purta mai mult maieuri. incearca sa te speli de 2/3 ori pe zi in locul cu probleme. Poate o sa mearga. Mult noroc!

| Roxy3 explică:

Da, ma epilez.