| Seely a întrebat:

Am o problena cu prietena mea, imi puteti spune cum pot sa o ajut? Are probleme cu posteriorul, il are mare si nu stie cum sa scape de el. A incercat diverse diete ce nu o ajuta deloc. Parintii ei nu o lasa sa se duca saloane sau sa foloseasca creme deoarece are doar 14 ani si parintii ei o considera prea mica pentru asta. Ea nu il are mare din forma si din grasime si celulita. E disperata si eu trebuie sa o ajut ca imi e ca o sora si nu mai suport sa o vad plangand. Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Exercitii fizicewinking

| CrazyTeenager a răspuns:

Alergare, genuflexiuni.

| IrinaAniri a răspuns:

Daca aveti amandoua biciclete plimbativa cu ele in fiecare zi si sa vezi ce rezultate frumoase va avea prietena ta.

| enverhoxha a răspuns:

E mai simplu să-şi caute bărbaţi cărora le plac fundurile mari. Sunt destui.

| maryanass a răspuns:

Eu tot am aceeasi problema cu prietena mea.care este mai plinuta si nu poate scapa de grasimi, si atunci am luat initiativa in miinele mele si am luat-o la stadion si alergam citeva cercuri, facem exercitii si urcam foarte multe scari si vreau sa-ti spun ca rezultatele deja se vad! Succes si tie.