| Camelutsaa a întrebat:

Am o rugaminte. V-ati cumparat careva Ceas Edward de la Avon? acesta : http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/ceas-edward-p-4073. html. daca da, spunet-mi si mie ce parere aveti, cum s-a comportat. ce are inclus, cum arata, sunteti multumiti e el? Functioneaza? S-a descarcat repede bateria? Sau s-a oprit ceasul? De obicei asa se intampla. Va rog. este URGENT! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Dupa o luna te lasa bateria. sunt scumpe si gasesti mult mai frumoase in alte locuri.Nu se merita.

1 răspuns:
| KaramiCa a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la avon... tine bateria la el si nu se opreste.i-am luat eu unui prieten.dar sa stii ca gasesti in magazine mult mai fainebig grin si chiar mai frumoase