| lolyta111 a întrebat:

am parul mai lung cu 4 cm de umeri, saten cu tente de roscat. Vreau sa ma vopsesc in ombre ( cum este lidia buble ) as dorii sa ma duc la un salon in apropiere de baneasa, ma puteti ajuta cu niste sugestii? In mall este foarte scump si nu vreau sa arunc cu bani intr-un loc scump cand ma pot duce la un salon lafel de bun Care sa aibe un rezultat lafel de bun. Funda :d ✌

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Varianta cea mai ieftina si cu rezultate ca la salon este L'oreal Preferance Wild Ombre.Este vopsea.Se gaseste in toate magazinele.Este 30-35 lei.Este valabila in 3 nuante.Iti recomand nuanta 01.Gasesti in cutie tot ce iti trebuie si tot ce trebuie sa stii.Te poti face singura, dar mai bine te ajuta mama sau o prietena.Iti recomand sa stai cu vopseaua 25 minute.Eu am stat 45 minute(fiindca sunt bruneta natural am crezut ca pigmentul meu e prea negru, dar vopseaua chiar isi face treaba), a iesit un pic mai deschis decat pe cutie, dar nu imi pare rau.Insa m-am saturat de ombre si astept sa creasca pentru a-l putea tunde(sa scap de blond) fiindca, conform instructiunilor, pui vopseaua de la nivelul urechilor.
In fine, te edifici tu.Succes!

| Dede7747 a răspuns:

Nu știu mergi și intreabă si tu laughing