| Criss1105 a întrebat:

Am parul uscat, degradat si lipsit de stralucire din cauza placii de par. Din vara nu am mai folosit placa si mi-am tuns varfurile o data la 3 luni. Ce sampon+balsam as putea folosi pentru repararea si stralucire parului? Inafara de cele de la Avon deoarece am folosit si de la ele am facut matreata.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de la L*Oreal pentru reparare.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Garnier e foarte bun pentru asa ceva, atunci cand cumperi trebuie sa scrie pe fata pentru ce fel de par este si cauti unul exact parului tau, daca nu merge cu Garnier incearca cu Pantene, iar e un sampon fff bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea folosi un tratament de par de la gerovital sampon cu ichtiol sau chiar tratament.Credema si eu l-am folosit si este foarte bun si nu iti face delovc matreata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy si eu am avut parul asa intr-un timp, dar dupa ce mi-am tuns varfuri mi-am cumparat de la L`Oreal gama Total Repair(sampon.balsam.masca), sunt foarte bune produsele, incearca`le nu ai ce pierde. Succes :*

| EllaQuere a răspuns:

Sampon= pantene
balsam= tot pantene :d sper sa iti fie de folos.happy

| Reny_2954 a răspuns:

Ar fi bine sa iti iei un shampon de la Gerovital cu Ichtiol sau este chiar tratament de la gerovital.