| AlliceCarter a întrebat:

Bună TPU happy
Am părul vopsit în roșu închis. Ce nuanță de violet voi obține dacă adaug peste el albastru închis?

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Testeaza o suvita subtire din spate sa vezi ce ar iesi, noi nu putem stii la fix, cel mai bine faci asa, decat sa risti tot capu si sa nu iti iasa ce vrei

| Zăppă a răspuns:

Cauta Violet de gentiana in farmacii..aia e nuanta happy

| LeMousiqe a răspuns:

Testeaza o suvita, e cel mai bine!

| Almássy a răspuns:

Matusa mea a incercat si i-a iesit ca la pozele 5-7

http://pardonne-moi-ce-caprice-bymiuri.blogspot.ro/......l-mov.html

| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Cred ca violet inchis, stiu o fata care avea parul rosu inchis (natural) si la dat cu albastru de metil, acum depinde daca til dai cu nuantator sau albastru de metil. Sper ca te-am ajutat.

| Alexis7591 a răspuns:

Indigo inchis.

| DanDanik a răspuns:

Pai logic ar fi sa iti iasa violet inchis... dar acum nu stiu cum o sa iti iasa.Succes. Funda?