| Butercup a întrebat:

kiss Am si eu o intrebare...ce trebuie sa faci pentru a deveni miss in liceul tau..adica daca esti clasa a 10-a sau mai mare..nu miss boboc! Ce probe se dau? va rog dati-mi mai multe detalii puppy dog eyes:*:*

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Ti-am spus ca depinde in primul rand daca se organizeaza si daca da atunci sigur ca va fi si de mister ca doar nu pot sa faca discriminari. Iar la preselectie depinde ori va pune sa va etalati un talent (cantat, dans etc) ori vin organizatorii si intreaba cine vrea sa participe zici ca tu si gata participi.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Sunt licee la care se organizeaza miss la sfarsitul clasei a 12-a dar nu la toate, iar probele depind de ceea ce vor organizatorii. Pot fi probe de dans, de talent, intrebari de cultura generala etc. Dar ti-am spus asta depinde de organizatori si nu prea ai cum sa le afli inainte

| Butercup explică (pentru Dana211):

Si la preselectie ce trebuie sa faci?big grin [App...se organizeaza si Mister?big grin]

| Dana211 a răspuns (pentru Butercup):

Ti-am spus ca depinde in primul rand daca se organizeaza si daca da atunci sigur ca va fi si de mister ca doar nu pot sa faca discriminari. Iar la preselectie depinde ori va pune sa va etalati un talent (cantat, dans etc) ori vin organizatorii si intreaba cine vrea sa participe zici ca tu si gata participi.