| dianamariana2001 a întrebat:

am si eu o intrebare: cum sa cresc mult in inaltime fara sa fac sport?

Răspuns Câştigător
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai poate cateva sarituri te-ar ajuta.Dar ele tin de sport:-s. Fara sport nu poti sa te inalti decat cu timpul. Sper ca te-am ajutatwinking.

3 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Fa baschet este foarte bun si o sa crestihee hee sigurwinking

| spionu a răspuns:

Nu ai cum fara sport

| Strips_Crispy_1995 a răspuns:

Nu prea ai cum sa cresti in inaltime daca nu faci baschet, volei, handbal si alte sporturi care te ajut in crestere. mai exista operatia din cate stiu, dar e scumpa si nu te ajuta prea mult