| stefy_4488 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pastilele cu varza de slabit sunt eficiente impreuna cu aceste pastile chitosan, ananas, otet de mere va rog ajutati-ma:*

2 răspunsuri:
| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com

| miki_9255 a răspuns:

Of chiar sunt necesare pastilele? ai putea sa incerci sa consumi cat mai putina paine, mancaruri grase si prajite si mai multe salate iaurturi mai ales ca e vara hmm legume fierte daca mananci eu una nu ma ating de elestraight face peste, pui. exercitii fizice 30 de min pe zi.eu fac niste exercitii de pe youtube 8 minutes abs, buns, legs si arms asa le gasesti fiecare cate 8 minute nu te solicita foarte mult sunt chiar ok si pentru incepatori si se simte o schimbare din primele zile si dupa o luna deja aveam formele definite.slabisem 5 kg in mai putin de o luna cu exercitii si un oarecare control asupra alimentelor si tocmai ca nu slabesti de peste tot doar din burtica solduri chestii.am slabit si 10 kg dar acoplo deja intrasera alte chestii niste probleme si deja eram prea slaba...sau poti sa cauti pe internet regimuri pe care le-au urmat niste vedete care au nascut si dupa au slabit imediat pana la greutatea normala si nu au luat pastile.adica pastilele mi se par mult prea mult.si nici nu stiu ce efecte au poate e doar efectu placebo ca daca le aiu gata slabesc.bafta si ai grija de tine:* important e sa arati si sanatoasa nu doar slaba