| thezbx a întrebat:

are cineva idee unde pot s agasesc genul ala de bijuterii de pus in par care sunt ca niste pieptene? (poza in link-ul de mai jos) nu conteaza ce marime e, dar sa fie un albastru-turquoise deschis. gasesc asa ceva in magazinele dintr-un promenada mall?

http://www.bijou-brigitte.com/.......sf/de_DE/

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Piețe*
Vezi dacă e pe site-ul Kyk.ro. Văzusem mai demult.
Dacă nu..mergi la magazine din astea de accesorii.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Depinde de unde ești, bănuiesc că diin București.
Te-ai gândit să mergi în diferite ăiețe, de exemplu, Piața aia de la Gorjului. Am văzut că-s diverse magazine fix pentru accesorii de păr (de acolo mi-am luat eu un burete pentru coc). Și la Obor mai sunt multe magazine d-alea.
În mall chiar nu știu dacă găsești. Până acum eu n-am întâlnit.
O seară plăcută!

| thezbx explică (pentru Neo12):

Sunt din sibiu big grin

| Neo12 a răspuns (pentru thezbx):

Piețe*
Vezi dacă e pe site-ul Kyk.ro. Văzusem mai demult.
Dacă nu..mergi la magazine din astea de accesorii.