| DeeaDeutza08 a întrebat:

as avea si eu o intrebare. Mai mult pentru fete! Deci, eu sunt satena cu siuvite blonde doar ca m-am gandit sa schimb ceva la parul meu. M-am gandit sa ma fac toata blonda, ce ziceti? Crede-ti ca mi-ar sta bine? Va rog fiti sincere/sinceri.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca merita sa risti...

| Foxyyyy a răspuns:

Blondul merge si la tenul inchis. Ti-ar sta bine doar daca ai alege o nuanta potrivita, nu prea deschisa.

| Tzukushi a răspuns:

Nu nu, fa-te ciocolatie cu suvite blonde :*

| Tzukushi a răspuns:

Cum sunt eu intra aici

http://mariabeautytips.wordpress.com la despre mine

| Mâncărici a răspuns:

Sincer ti-ar sta ca la o cu**va.
Iarta-ma ca am fost asa sincer cu tine.

| Everlasting a răspuns:

Eu cred ca ți-ar sta foarte bine

| clopotel14 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar sta bine cu parul blond, deoarece ai tenul inchis, si ar fi oarecum strident...ai putea alege o alta culoare gen negru, castaniu sau ciocolatiu

| DyahAlexandra a răspuns:

Eu zic sa incerci maxim un castaniu deschis