| Catalinene22 a întrebat:

Am o intrebare,Va rog sa-mi raspundeti sinceri,Imi place de o fata si nu stiu daca ei ii place de mine, carei fete i place cum arat va rog fiti sincere

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si cum arăti? Ca-n poză? Atunci băiete, ai nevoie de o găletușă si de o lopățică, nu de iubită. Asteaptă să mai crești!
Ce-ți trebuie iubită de acum?

| Catalinene22 explică (pentru floresdemayo):

Sunt cls a9a asta e o poza de mai mult

| annabountii99 a răspuns:

Pai daca vrei sa intrebi cum iti dai seama daa o fata te place atunci poti sa fi atent si sa observi:
-daca ii e putin rusine de tine;
-daca nu te priveste mult in ochi;
-daca se uita la tine cu coada ochiului;
-daca intoarce privirea cand te uiti la ea (adica daca o surprinzi ca se unita la tine pe furis)

intelegi? daca ai fi fata ai observa mai usor chestiile astea..BAFTA,
FUNDA?

| Catalinene22 explică (pentru annabountii99):

Esti fata?

| annabountii99 a răspuns (pentru Catalinene22):

Nuuu laughing sunt baiat si dau sfaturi bune! laughing LOGIC ca sunt fata big grin auzi, dupa asta iti dai seama si la baieti, stiu bine.intelegi big grin? si daca vrei imi poti dai idul tau sa-mi dau si eu cu parerea big grin sunt dispusa laughing

| annabountii99 a răspuns (pentru Catalinene22):

Dar de ce intrebi daca sunt fata?