| anca_5063 a întrebat:

Buna TPU.as dori sa stiu si eu daca ati facut vrodata comanda de haine de pe un site din afara si anume : http://www.rosegal.com/ va rog sa imi raspundeti cat mai repede daca se poate.Va multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| FurMoon a răspuns:

Eu am facut, si sunt destul de multumita de ele, o singura data mi-a venit cu o marime mai mare la bluza, dar in rest e totul super.c:

| anca_5063 explică (pentru FurMoon):

Mersi frumos...M-ar ajuta foarte mult sa imi spui daca o sa trebuiasca sa platesc cu cardul sau platesc la venirea coletului in tara?

1 răspuns: