| Ancuta59 a întrebat:

As vrea sa imi fac niste suvite roz castelani doar la varfuri(cum are Demi Lovato). Am parul blond nu foarte deschis. Dar as vrea ca culoare sa se duca dupa 1 sau 2 spalari. Imi puteti spune cum sa procedez, de unde sa cumpar roz castelani si cam cat costa. Va multumesc mult :*.Dau si funda

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

O poti cumpara de la farmacie costa in jur de 3-4 lei ca sa-ti iasa roz o amesteci cu balsam si o lasi pe par sa actioneze cateva minute

| cammm a răspuns:

Pentru roz exista la farmaciii solutie Castellani
si nu costa mult
intre 3-6 lei, depinde la ce farmacie mergi

si nici nu tine mult, dupa cam a3-4 spalare se duce.

Cu placere happy

| Ancuta59 explică (pentru cammm):

Mersi pentru raspunshappy

| cammm a răspuns (pentru Ancuta59):

Cu placerehappy