| MadalinaCumpanici a întrebat:

As vrea sa imi fac o noua schimbare de look la par si eu am parul super cret si nu stiu ce sa ii fac cum sa il mai prind. Nu vrea sa il tund... Poate aveti voi ceva pareri!

Răspuns Câştigător
| BeBe_7107 a răspuns:

Incearca ceva de genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| BeBe_7107 a răspuns:

Poti sa il tunzi in scari nu iti ia din lungime si merge la orice fel de par

| MadalinaCumpanici explică:

Sa va mai dau un sfat parul meu cret e natural.Nu e facut la coafor!

| Deathx a răspuns:

Ai putea sa il faci cu placa. Iar dupa ce il faci cu placa sa il lasi pe spate sau sa il prinzi intr-o coada etc. Daca nu iti place parul tau cret pur si simplu fa`l cu placa iar dupa aia til prinzi cum vreihappy
Sper ca ti-am putut fi de folos!:*

| anonyma_4612 a răspuns:

Punetzi peruca laughing

| BurnGirl a răspuns:

Lasal lung cat poti tu de mult lasa-l lung te va ajuta mult, in timp ce iti va creste se va mai indrepta un pic atat cat sa poti sa il lesi desfacut.Momentan pana iti creste il poti inpleti spic sau sa ti-l faci coc sau pur si simplu iti pui putina spuma pe el atat cat sa se aseze frumos. big grin