| Barbielovesu a întrebat:

as vrea sa imi fac suvite blonde, am parul saten, dar nu stiu daca sa le fac cu vopsea sau cu pudra, am citit pe un site cum ca pudra afecteaza parul, iar vopseaua nu se vede si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Eu sunt baiat, dar am avut plete intr-un trecut, si puneam orice pe par. Asa, depinde de culoarea parului tau. Eu de exemplu il am un blond, gen saten, si m-am vopsit acum ceva timp mov laughing mi-a iesit ca pe pachet. Depinde de fiecare culoare a omului, cel mai bine te duci sa te tunda putin,, asa din varfuri" smug si ii poti intreba pe cei de acolo. Sincer vopseaua ar fi mai ok, decat pudra. Vopsea (Y)

1 răspuns:
| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Daca iti faci suviţe cu vopsea iti ies mai bine