| KiraVonHell a întrebat:

As vrea sa imi vopsesc parul alb. Si as vrea sa fac asta la un salon. Am paul lung cam pana la solduri dar am o scara cam pana la umeri asadar nu am chiar tot parul lung. Daca mi-ati putea spune cam la ce pret as ajunge cu tot (si materiale, si manopera)? Si acasa nu vreau sa fac nimic pentru ca mi-e frica sa nu-mi stric parul.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi pe doamna de la salon.

| smartlollipop a răspuns:

Depinde de cat de des este parul si cata vopsea intra in el. Poti afla doar daca intrebi pe cineva care iti poate vedea parul.