| KittyGEO a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar niste pantofi online insa mi-e cam frica sa nu imi greseasca marimea.As vrea sa stiu daca a comandat cineva online incaltaminte si daca totul a fost OK.
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iei legatura cu responsabilul siteului si iti zice cati cm are piciorul tau? masori cu un metru si el stie ce marime e, daca n-ar fi buna o schimbi gratuit fara costuri de transport.

| măcheamăăăî a răspuns:

O prietena isi comanda papuci online si e totul ok.Dar depinde de site.De ocbicei totul e in regula, insa noi nu putem garanta nimic.Si nici macar ei happy

| FlyingFox a răspuns:

Am comandat si a fost ok, mi-au fost buni. Depinde de site. Oricum ii poti returna si sa-ti iei o alta marime mai buna.