| MistaKe a întrebat:

Sunt un mare fan Naruto si as vrea sa imi cumpar un costum din serial..Am gasit un site www.milanoo.com dar nu stiu ce sa zic..Imi cere cardul si mi`e frica sa-l dau.Ce parere aveti? Cei care ati mai comandat. Sa dau cardul sau nu? (Mi`e frica sa nu`mi goleasca cardul parintilor :D) Va rog cei cu experienta in shopuri online! Funda.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Uite aici niste raspunsuri:
http://www.sitejabber.com/reviews/www.milanoo.com
Scam nu pare a fi, dar au multe probleme.Ramane la aprecierea ta daca mai comanzi sau nu.

| MistaKe explică (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: