| lory_9422 a întrebat:

Buna TPU:As vrea sa-mi da-ti si mie niste idei pentru ca vreau sa imi schimb garderoba si as vrea sa abordez stilul hannah montana dar nu stilul acela de ticou pe care e desenata hannah montana :-& ci stilul ei adica hainele cu care se imbraca ea in dif ipostaze ca de ex cum s-au imbracat caistgatoarele de la HM Style. Dar hainel sa fie mai decente ca pentru scoala adica sa nu fie transparente sau fuste. Si poze! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Deiia a răspuns:

Poti fi si uh ca ea imbracandute o sa iti dau nsite idei
1.O pereche de iegari albi sau roz si un tricou mai largut roz sau alb depinde cum ti-ai luat iegari.Tricoul(bluza)Poate fi si mai lunga un pic.
2.O pereche de blugi negri.Un maieu alb si peste el ceva vestuta ca la uniforme sau ecva in genu neagra sau ce culoare vrei uh.Peste vesta ar merge ceva ca geaca dar nu lunga lunga putin mai lunga ca vesta.La pantalonii o curea alba cu negru si pantalonii sa fie trei-sfert sau si lungi.Si o pereche de sandale sau adidasi roz ar merge sau ce culoare are geaca.
3.Tot pantalonii trei-sfert dar albastri un tricou cu flori.o curea (ce culoare vrei) si peste tricou tot geaca da suptirica ca un sacou.Ea trebuie sa aiba culoare ca cureaua.Pantofii pot fi sandale dar nu tenisi sau adidasi.pot fi culoarea de pe sacou si curea
4.O pereche de blugi(nu conteaza culoarea si marimea) o bluza mai lunguta verde.O curea verde peste ea si o gecuta Pana la burta alba.Inel si bratari poti adauga.
5Stil propiu Miley-O pereche de blugi un tricou alb si o camasa (orce culoare) Bratari nu. nici lanturi uh poti adauga.Si o pereche de tenisi.

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Poti sa iti iei pantaloni albi,bluze/tricouri/maieuri cu brizbizuri stralucitoare, geci de piele de diverse culori, pantaloni negrii.

| GoldenLemon a răspuns:

Poti sa-ti faci o parere aici www.babyphat.com sunt destul de dragute, uitete la toate categoriile de sus