| Jєรรเςค a întrebat:

Pe cand incepe anul scolar vreau sa imi schimb garderoba, stil tot. In ultimul timp imi plac hainele colorate. Imi place cum sa imbraca cele de la Shake it up. Vreau haine pe modelul asta.

Multumesc anticipat. big grin

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Poti sa te inspiri din imracamintea lor, dar nu sa te imbraci identic, totusi alea sunt haine de scena

| raducmustiuc a răspuns:

Ok, şi întrebarea care e?

| ZaRa007 a răspuns:

Iti dau o singura garderobabig grin pantaloni mulati skateri de aia care se introduc blugu in ei si o bluzi cu grafiti:d

| anutzza_6535 a răspuns:

Jess din cate stiu eu fetele de la Shake it up au o linie vestimentara pe piata precum si papusi.Problema este ca nu stiu daca au aparut si in Romania dar sper ca raspunsul meu sa te ajute.

| Katherine_7714 a răspuns:

Si mie imi plac hainele fetelor de la shake it up love struck Am observat ca lor le plac colantii colorati, combinati cu bluze colorate si Cece poarta palarii happy...