| CrissCrisuletzzzz a întrebat:

Buna tpu...as vrea sa.mi fac.un tatuaj undeva sa nu vada toata lumea.
Tata nu ma lasa dar mama ma lasa.
Puteti sa ma ajutati spunamdu.mi in ce loc sa.mi fac si ce tatuaj...eu ma gandeam la o fundita mica sau o inimioara la fel de mica...dau funda...va rog ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| heyitsteo a răspuns:

Eu spun ca nu are rost sa iti faci tatuaj daca nu e ceva semnificativ. Ar trebui sa insemne ceva pentru tine. Gen o zi de nastere sau un anume loc sau o anume imagine care te-a impresionat si te-a facut sa iti schimbi punctul de vedere. Poti sa il faci la coapsa sau putin mai jos de subrat, nu este prea vizibil.

2 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Daca iti faci un tatuaj trebuie sa fi constienta ca il vei purta toata viata asa ca trebuie sa fie ceva ce te reprezinta..de exemplu eu mi-as face un fluturas din profil nu intreg pe picior, exact la linia pantofilor

| thisgirl a răspuns:

Scrieti pe incheietura manii,, Queen'', scrisul sa nu fi prea mare, cum vrei tu.

Sau, da, fa-ti o fundita sau inimioara inconurata cu un fir sau mai multi de spini

Sper ca te-am ajutat happy