| CrissCrisuletzzzz a întrebat:

Vreau sa.mi fac un tatuaj si nu stiu unde...as vrea sa fie undeva sa nu se vad! Va rog ajutatima...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

La inceietura mainii,
Pe ceafa,
Pe sold.
Depinde cat de mic il vrei happy

3 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Sunt o gramada de locuri unde nu se vede, alege si tu unde ti-ar placea.

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu vorbesc prin prisma experientei proprii.Am un ankh micut(o cruce egipteana) pe omoplatul stang.Si uit ca este acolo.Il am de 13 ani si nu m-am plictisit de el.
Cand iti faci un tatuaj trebuie sa insemne ceva pentru tine.Eu mi l-am dorit 5 ani pana mi l-am facut.
E usor de facut, greu de scos.
Cantareste bine decizia asta.

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Cati ani ai? Pai poti sa-ti faci un tatuaj in zona urechii ca sa nu se vada, dar trebuie sa nu fie mare tatuajul.