| RDariaa a întrebat:

As vrea sa stiu cam in cat timp isi revine parul(culoarea naturala a lui) dupa o decolorare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Directioner4ever13 a răspuns:

Daca l-ai decolorat nu mai revine la culoarea naturala. Trebuie sa astepti sa iti creasca si sa il tai sau poti sa te vopsesti. Sper ca te-am ajutat. happy

| RDariaa explică (pentru Directioner4ever13):

Pff. deci ramane culoarea care cu care am fost dupa ce ma decolorat?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din moment ce il decolorezi nu o sa mai revina la culoarea naturala, mai ramane vopsitul periodic si taiatul varfurilor atat timp cat este necesar

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Niciodata,decolorarea inseamna ca distruge pigmentul natural al parului.

| mixxjim a răspuns:

Exact atat timp cat iti ia sa tai parul respectiv, pentru ca odata decolorat nu mai intra culoare in firul respectiv. Deci culoarea naturala completa o ai doar dupa ce tai ceea ce a fost decolorat. Sau il vopsesti (asteptand sa creasca si sa tai treptat parul decolorat).