| sweetykiss a întrebat:

BUNA TPU! kiss As vrea sa stiu cum pot sa imi fac niste bucle lejere cu placa! Am incercat sa mi-o rasucesc putin in par dar nu functioneza si nici nu o pot tine mult deoarece imi arde parul! Sau daca mai stiti alte metode eficiente...Mentionez ca am parul pana mai jos de umeri! fundita...

2 răspunsuri:
| Alina23012000 a răspuns:

Iti faci frumos baita, apoi il piepteni bine, bine.
Dupa asta, faci coculete mici si le prinzi.
Din absolut tot parul :*. Apoi, il lasi sa se usuce, ca sa nu-l deranjezi, iti poti pune o caciulita, ca nu mori de cald, si le desprinzi cand crezi ca s-a uscat parul.
Daca nu ai destui buretei, poti pune ata :*, merge laughing.
Am incercat si eu, si sta foarte bine asa :*.
Fundoi? ^_^