| Anndrreiiutta a întrebat:

As vrea si eu niste sfaturi prin care as putea sa scap de punctele negre de pe fata, de pistri si de ciarcani. Dati-mi raspunsuri cat mai repede si dau funda!

Răspuns Câştigător
| xDidi a răspuns:

Pt punctele negre poti folosi Eritroacnol. E o crema foarte buna. Mie mi-au disparut toate! O poti gasi la farmacii. Te dai cu ea in zonele unde ai puncte negre. Stai asa 15 minute si apoi te speli pe fata. Faci asta de 2 ori pe zi. Funda?

3 răspunsuri:
| JnY a răspuns:

Du-te la un dermatolog, te va scapa cu siguranta! Nu mai folosi (asta daca o faci) tot felul de creme cumparate pe la tot felul de firme, mai tare iti strici tenul chiar daca asta nu se vede pe moment!

| xDidi a răspuns:

Cu Eritroacnol scapi de punctele negre.

| felyy a răspuns:

Hei, exista diferite creme si solutii pentru asta, dar daca te speli pe fiecare zii cu sapun pe fata o sa-ti dispara din ele happy