| DidaNebuna a întrebat:

As vrea si eu un program de editat poze ca photoshopu' sau chiar photoshopbig grin! funda; X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarbile:
make up instrument
photoinstrument
phososcape(cel mai bun)
photoshop: http://www.mediafire.com/? jym4jjzjibd

Online:
imikimi.com
glitterfy.com
glitery.pl
captionit.com
pizap.com.

1 răspuns:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Ma astept ca sa vad o tona de site-uri de la care sa descarci photoshop-ul, dar sunt foarte sigura ca nu iti va merge nici macar unul. Photoshop-ul este cel mai bun program de editat poze, se cumpara cu bani, si cum crezi ca altii care cumpara cu bani sa-l puna pe net ca toti ceilalti sa se creada destepti si sa-l ia de pe net? Asta nu se va intampla. Costa ceva! Asa, daca toata lumea l-ar avea, n-ar mai fi "the best".
Astept sa am multi stupizi, dar asta e parerea mea.
Numai bine.